#kawior

Ilość przepisów: 9
Bliny gryczane z dodatkami: awokado, łosoś, kawiorWytrawne pankejki z mąki gryczanej - bliny. Zrobiłam lżejszą wersję mieszając mąkę gryczaną z pszenną, wyszły bardzo lekkie, puszyste. Znakomita propozycja śniadaniowa. Pasuje do wszystkiego, również do śniadań na słodko (np. twarożek i miód:-))
Pankejki owsiane, jajka poszetowe, łosoś, kurki, kawiorNa moim instagramowym profilu jajka poszetowe to mój znak firmowy:-) Robię je często, łączę w zestawach śniadaniowych z różnymi dodatkami. Pasują do wszystkiego i ponoć to najzdrowsza forma jajka. Warto poświęcić chwile i nauczyć się je robić. Obejrzyjcie mój filmik (tutaj w jednym z wpisów, w IGTV albo na YouTube) - powinien wystarczyć do zorientowania się o co chodzi. A gdybyście mieli pytania - piszcie proszę:-)
Kanapka z jajkiem sadzonym i kawioremJajko sadzone zrobione na patelni ze specjalnymi dołeczkami robi się w kilka chwil. Zawsze wychodzi, jest smaczne, zdrowe i pożywne. I można je podać z różnymi dodatkami. Dla mnie połączenie jajka z kawiorem to bardzo udane połączenie:-)