#kakao

Ilość przepisów: 6
Owsianka czekoladowa z wiśniami i batonem proteinowymNie przepadałam za owsiankami, bo same węglowodany nie trzymały nie w ogóle, zaraz byłam głodna. Co innego owsianka z potężną porcją protein! To coś dla mnie. Na początek aktywnego dnia, na lepszy humor, na dużo energii... Polecam 🙂
Owsiane pierniczki (z fasoli i banana)Ciasto z fasoli i banana już tu kiedyś wrzucałam, ale pierniczki na bazie tego ciasta to prawdziwe odkrycie. Bardzo łatwe do zrobienia, nic nie trzeba wałkować, czekać aż wyrośnie... blendujemy i do pieca! Ależ to pyszne ciasteczka, zróbcie koniecznie:-)
Brownie z czerwonej fasoli i banana w wersji mocno proteinowejBrownie z fasoli i banana robiłam wiele razy. Podstawowa wersja jest taka jak tutaj prezentuję ale jak już Wam raz wyjdzie, jak już raz posmakuje to spróbujcie pokombinować: przełożyć masą, oblać galaretką, posypać owocami czy orzechami. Oczywiście każdy dodatek to dodatkowe kalorie ale w końcu po to to ciasto jest tak bardzo fit, że można mu dołożyć dobrych kalorii:-)