#mleko

Ilość przepisów: 4
Krokiety z pieczarkami (z piekarnika)Niektórzy uważają, że w krokietach najsmaczniejsza jest w właśnie chrupiąca skórka z panierką. Może i tak, ale życie jest sztuką wyboru: trzeba wybrać między mniej chrupiącą skórką a kalorycznością tej pysznej, panierowanej, usmażonej na złoto skórki:-) Spróbujcie mojej wersji, dla mnie pycha:-)
Owsianka białkowa z morelą i granatemOwsianka to nigdy nie było moje ulubione jedzenie. Nie chodzi o smak - jest pyszna! ale to głównie węglowodany a ja potrzebuję konkretu, białka. I oto jest taki produkt! HI PROTEINE OATMEAL - mega białkowa owsianka od Olimp Sport Nutrition - idealna dla mnie, idealna dla Ciebie:-)
Bułeczki drożdżowe z pesto z czosnku niedźwiedziegoCiasto drożdżowe jest wdzięczne do robienia i do jedzenia. Przyjmuje wszelkie dodatki, czy to na słodko, czy na wytrawnie. Polecam bułeczki z zawiniętym w środek pesto - są bardzo smaczne, aromatyczne i uzależniają:-)
Białkowe pankejki w syropie pomarańczowymTakie pankejki to można jeść codziennie. Mają sporo białka, nie są kaloryczne i z samych dobrych składników. Smakują wybornie zarówno na słodko, jak i na wytrawnie a jeden ma tylko 45 kcal i aż 5,2 g białka. Tym razem będą na słodko, w przepysznym pomarańczowo-maślanym syropie.